Patokryjská vlna 2023

PatoVlna logo 2023

V sobotu 12. srpna 2023 začíná od 15:00 hodin registrací soutěžících třináctý ročník Patokryjské vlny – odpoledne plné zábavy!  Soutěže budou letos na téma: „Dětský tábor“ a začínají od čtyřech hodin! Soutěžící bude k lepším výkonům stimulovat již známá, a již mnohokrát odzkoušená skupina MiniBand, se svojí neméně známou zpěvačkou Terezkou Nezbedovou.

Po skončení a vyhodnocení soutěží, vystoupí od půl sedmé hlavní host Patokryjské vlny Bohuš Matuš, kterého od osmé večerní hodiny nahradí skupina Wanastovi Vjecy Revival. Stejně jako loni, akci završí diskotéka s DJ Milanem Králem z Českého rozhlasu. s hity pro všechny věkové kategorie. Po celou dobu konání Patokryjské vlny bude zajištěno občerstvení, jak v pevném, tak tekutém stavu. Pro děti budou připravené atrakce! Na bezpečnost a pořádek bude dohlížet bezpečnostní agentura. Vstupné je 100 Kč.

Patokryjskou vlnu moderuje osvědčená dvojice bavičů Zdeněk Lukesle a Martin Holeček.

Čtyřčlenná družstva na soutěže „Dětský tábor“ můžete již nyní přihlašovat na radnici, a nebo přímo na akci. Hlavní cena pro soutěžící je bečka piva!

Sponzoři 2023

 

Karel Řehák
starosta obce