„My z Pato“ aneb děti z knihovny

My z Pato„My z Pato“, tedy děti scházející se v knihovně pod vedením knihovnice Kláry Šimečkové, mají za sebou další dvě akce.

Tou první akcí bylo dlabání Halloweenských dýní a jejich vystavení na okno knihovny (světe div se, dýně nikdo nezničil, ani neshodil!).

Druhou akcí byl opakovaný výlet na kolech na Lužickou přehradu. Tentokrát však nešlo o obyčejnou projížďku, ale o náročnou cestu rozbahněným terénem. Titul „Bahňák roku“ si právem zasloužil Jára, na fotografii ještě v zelené mikině 🙂 !!!

Na fotografie z obou akcí se můžete podívat ZDE nebo ve FOTOGALERII.

Karel Řehák
starosta obce

Uctění památky obětí

Uctění památky obětí

Na základě usnesení vlády ČR ze dne 16.12.2019 a rozkazu generálního ředitele HZS ČR, v souvislosti s tragickou událostí v ostravské fakultní nemocnici, proběhne k uctění památky obětí aktivace koncových prvků varování (sirény) s heslem varování "PIETA" (bez...

Zasedání obecního zastupitelstva 30.12.2015

Na 30. 12. 2015 od 1800 hodin v restauraci „U Křížku“ svolává starosta obce 10. zasedání obecního zastupitelstva  Program Rozpočet obce na rok 2016 Finanční ohodnocení pronájmu parcel p. č. 93/2,10,13 pro firmu Správa a údržba silnic Ústeckého kraje Různé Karel...